SEZONUN TREND PARÇALARIYLA OFİS VE HAFTASONU KOMBİN ÖNERİLERİ /THE TREND OF THE SEASON AND THE WEEKEND PIECES COMBINE THE OFFICE WITH SUGGESTIONS

09:46

Herkese uzun bir aradan sonra merhaba bu yazımda sizlerle 2016-17 sonbahar- kış sezonunda ilham
olabilecek bir kaç kombin önerisi paylaşacağım.
Hello everyone after a long break in this article with the 2016-17 fall - winter season inspired
a suggestion might be to combine a few that I'll share.

OFİS ŞILIĞI
Bileğin hemen üstünde biten bir kaban ve diz üstü çizmeler bu sezonun trendi. Sade kalem eteklerden sıkılıyorsanız asimetrik eteklere gardolabınız da yer açma zamanı geldi demektir! 


Frequency Of Offıce
Knee higher boots and a coat that ends above the ankle in this season's trend. If you feel bored with simple pencil skirts, asymmetric skirts in your wardrobe means it's time to open the place and it's so!

OFİS ŞIKLIĞI2
Bu kombinimizde ise 2 trend parçamız var Blazer ceket ve Turuncudan tarçına dönük kemer detaylı pantolonum ikiside şahane parçalar. Bu sezon pantolonlarda renk ve detayın eksik olmayacağını yazın giydiğimiz yırtık paçalı jean'lerden tahmin etmiştim.


The Indıcende Of 2 The Offıce

We got 2 in the back part of the trend from the cinnamon and orange Blazer, dull pants, detailed belt, both of them are fantastic pieces. The color and detail is missing in the pants this season, we wouldn't be the type that wear and tear-leg Jean from I would have guessed.
HAFTA SONU STİLİ
Bu rahat kombinimizin trend parçaları ise dar paça eşortman ve oversize  elbise.Tek renk giyindiğiniz de aksesuar detaylarınız da farklı renkler kullanarak  risk almadan tarz bir gürünüm yakalayın.

Weekend Style

Trotters narrow dress, and oversize pieces esortman our kombin this comfortable trend.Single-color accessories with your dress using different colors also details a gure of the genre without the risk of breathing catch.

Hafta sonu stili2
İlki kadar konforlu olmasa da yine güzel ve rahat bu kombinimizin trend parçası bence Kadife ceket ve tabi ki beyaz kazak. Bu kış yine askılı elbise ve tulumlarımızı içine kazak veya bluz giyerek değerlendirebiliriz. Ayrıca size bir stil notu daha siyah beyaz veya tek renk kombinlerinizde çanta gibi ufak detaylarla  stilinize  renk katmayı unutmayın kışta olsa renk!renk!renk!


Weekend style 2
It is not as comfortable as the first one, but I think it's part of a trend this is our beautiful and comfortable corduroy jacket and, of course, a white sweater. By wearing a blouse or sweater and dress again this winter, we can evaluate our straps into the bag. Note also style of a black-and-white or single color handbags Nike kombinleri forget to add color to your style with minor details such as color in the winter!colour!colour!


OFİS/OFFICE:
KABAN/COAT:MİCHAEL LO SORDO
ÜST/TOP:KENZO
ETEK/SKİRTS:ZARA
ÇANTA/BAG:GİVENCHY
ÇİZME/VELVET:NİCHOLAS

OFİS/OFFICE2:
BLAZER:ZARA
BLUZ:CHOLE
PANT:ZARA
BAG:ZARA

HAFTA SONU/WEEKEND:
BOL ELBİSE/PLENTY DRESS:ZARA
PANT:KENZO
SHOE:ADIDAS
HAT:ZARA
BAG:BRESHKA

WEEKEND2:
TULUM/JUMPSUİT:HATCH
KAZAK/SWEATER:HAİDER
BOMBER COAT: MANGO
SHOE:CONVERSE
BAG:KOTON


You Might Also Like

2 yorum

 1. Hepsi harika parçalar emeğine sağlık :)

  Takipteyim, bloglarıma bekleriz.

  kozmetik, kişisel bakım;
  http://makyajbox.blogspot.com.tr/

  Kızımla kitaplarımız, etkinliklerimiz, faydalı bilgiler, oyuncaklarımız;
  http://berilcimcime.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil